لیستی رای دادن در انتخابات

یازدهمین مجلس دوم اسفند 1398

در پاسخ به مقاله ای که یکی از دوستان جهت غلبه بنیادگران بر اصلاح طلبان پیشنهاد  لیستی رای دادن , داده بود :

برادر عزیز لطفا روی عینک ی خود عینک اسلامی خود را بزن . قرار نیست هدفمان وسیله و روش یمان را توجیه کند . اگر اصلاح طلبان از این طریق توانستند عده ای رجال درجه ۲ و خنثی و فشل را در دوره نهم  وارد مجلس کنند ، ما هم از همین روشها استفاده کنیم .

چرا ما باید افرادی را که شناخت داریم بطور مثال فردی با دکترای پزشکی و مدیریت ، رزمنده ایثارگر و جانباز شیمیائی و با سالها سابقه اجرائی در دستگاههای اجرائی وسمتهای مدیر کلی مجلس در وزارتخانه مهم کشور و سالها معاونت یکی از بنیادهای بزرگ و وزیری با سالها تجربه ی و اجرایی که آبروی اجتماعی خود را در دست گرفته و بجای عافیت طلبی بمانند بسیاری از رجال ی کشور , خود را کاندید نموده وباید بیرون بماند و احتمالا جبهه پایداری یا هر ائتلافی ,  تعدادی جوان کم تجربه را بعنوان جوانگرائی بمانند تیمهای ورزشی , با خود همراه کرده و از رای  دهندگان بدون شناخت و آگاهی از عملکرد و سوابق آنها ،بخواهند که به آنان رای دهند . فردی که هنوز گواهی دکترای خود نگرفته بعنوان دکترا با سابقه کمی کار در یکی از مراکز تحقیقاتی مدعی حل مشکلات اقتصادی کشور شود و از ابتدای تغییر و تحولات لیستها در کنار سر لیستها قرار گیرد و در ادغام لیستها حذف نشود . چقدر ساده اندیشی ؟ ایا من و شما از نظر شرعی میتوانیم جواب آن برادر متعهد و متخصص با سابقه اجرائی را بدهیم .

لذا به برادران عزیز پیشنهاد میکنم بهر فردی که شناخت کامل دارید رای دهید و مسئولیت عملکرد اشتباه آینده این نمایندگان فرمایشی را نپذیرید . بدیهی است کسی شما را برای رای دادن فرد ثالثی به نماینده مورد علاقه اش چه اصولگرا و چه اصلاح طلب بازخواست نخواهد کرد .    ضمنا برادان، لیستی رای دادن ، آیا برای  کشور ماست ؟ که مردم حتی اسامی احزاب رسمی کشور را نمیدانند و با مشی و مرامنامه آنها آشنایی ندارند . و حتی با چهره بعضی از کاندیداها و عملکردشان در امور اجرایی و ی آشنا نیستند ؟

لیستی رای دادن متعلق به کشورهای حزبی است که احزاب سالها روی نیروهای خود کار ی و عقیدتی میکنند و پس از رفتن به پارلمان آنها را رصد کرده و در صورت مشاهده خلاف آنان را مواخذه میکنند .  کمی خود و آشنایانمان را با فرهنگ ی و حزبی آشنا نماییم   با تشکر

ومن الله التوفیق

در مورد سریال کلاه پهلوی

سوم اسفند سال 1398

جناب مهندس جعفری جلوه ، مدیر محترم و متعهد صدا و سیما

با سلام و ارادت دیروزآخرین قسمت سریال کلاه پهلوی را دیدم و از نوشته آخر آن به نقش شما و حمایت شما از این سریال پی بردم . ضمن آرزوی آمرزش و  غفران و رحمت برای هنرمند  گرامی سید ضیاء الدین دری ، از همه نقش آفرینان و همراهان این سریال تقدیر و تشکر میکنم .

در اولین بار نمایش این سریال نتوانستم کامل آن را ببینم .   اما اینبار با دقت تمام قسمتهای مختلف آنرا تماشا و تعقیب کردم و باید اعتراف کنم که این سریال بخوبی رسالت حجاب و چادر را موشکافی و تجزیه و تحلیل نموده و حق مطلب را بجا آورده بود  . در حقیقت این سریال شبیه سازی بود از عاقبت بی حجابی و بی عفتی در جامع اسلامی و عدم اجرای قانون عفاف و حجاب مصوب مجلس شورای اسلامی در دولت نهم.

شاید لازم باشد مردم و ن ما بارها و بارها این فیلم را دیده و روی کلمه به کلمه دیالوگهای آن دقت نمایند . علیرغم ایرادات و تحلیلهایی که بعضی افراد در اینترنت بر این سریال زده بودند ، این تحلیلها موجب کاهش ارزش این سریال نمیگردید .

درود و رحمت  خدا برهمه هنرمندان زحمتکش و مردمی کشور اسلامیمان که پاسدار واقعی خون شهیدان و آرمانهای انقلاب اسلامیمان هستند . درود خدا بر شما و همکارانتان .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها